Търсене

Севлиево победи Вихър с 1:0 в Славяново

Снимка: sportal.bg

Вихър (Славяново) прие в събота едноименния тим на Севлиево. Срещата от 31-ия кръг на Северозападна Трета лига завърши при резултат 1:0 за отбора на Севлиево, който запазва втората си позиция във временното класиране в групата, информира спортното онлайн издание sportal.bg

Срещата бе оспорвана. В първото полувреме домакините от Славяново определено доминираха, но ситуацията се обърна във второто полувреме.

Пред срещата треньорът на славяновския тим прогнозира, бе битката ще е тежка: "Респект и уважение към Севлиево и треньора му. Ферарио Спасов е водил успешно десетки мачове в елитния ни футбол. Чест за нас е, че ще гостува в Славяново. Неговата класа и второто място на отбора му са достатъчни да мобилизират напълно нашите футболисти“, коментира пред Sportal.bg Николай Боянов.