Търсене

Шестима състезатели, шест медала - клубът по самбо и джудо "Раковски" твърдо е сред елита и при децата

Шестима състезатели, шест медала - клубът по самбо и джудо

Изключителен успех - шестима състезатели завоюваха шест медала, снимка: СК "Раковски"

На втори септември в многофункционалната спортна зала в град Перущица се проведе турнир по джудо за деца. В надпреварата взеха участие 158 състезатели от 14 клуба в страната. СК по самбо и джудо "Раковски" се представи с 6 състезатели, всеки от тях завоюва медал.

Николай Дамянов стана златен медалист в категория 50 кг. Освен златото, Николай получи и оценката "най-техничен състезател на турнира". Златен медал добави към постижението на клуба и Тодор Тодоров в категория 60 кг.

Георги Тодоров (кот. 27 кг), Иво Тодоров (кат. 34 кг) и Владимир Фукаров (кат. +60 кг) станаха сребърни медалисти, а Йоан Иванчев (кат. 42 кг) заслужи бронзов медал.

В отборното класиране Спортен клуб "Раковски" се класира на трето място и с това затвърди мястото си сред елита при децата.

От треньорския щаб изказват благодарност на децата, техните родители и всички, които подкрепят клуба.